0262 321 39 22
fatihturanlar@hotmail.com

Hakkımızda

1957’ den bugüne inşaat bizimle başlar, bizimle biter. Şaban Turan’ın kurduğu Turanlar Yapı Malzemeleri Ltd. Şti. bugün ikinci ve üçüncü kuşak olarak faaliyetlerine devam etmektedir. O günden bu güne her geçen gün kapasitesini artırarak yurt içinde ve yurt dışında istikrarlı bir şekilde üç adet şirketi ile çalışmaktadır. Şirketlerimiz kendi bölgesinde olduğu gibi yurdumuzun birçok bölgesini de kapsayan dağıtım ağıyla, başta Türkiye’ deki tüm belediyeler olmak üzere; üniversiteler, hastaneler, özel idareler, askeri kurumlar, milli eğitim kurumları, yurtlar, karayollarının birimleri, iller bankasının birimleri, devlet demir yolları, TKİ maden işletmeleri, devlet orman işletmeleri, EUAŞ, termik santraller, vb. resmi kurumların yanı sıra TOKİ ve bağlı bulunduğu müteahhit firmaları, taşeronlar ayrıca bölgemizde iş yapan tüm müteahhit firmaları, kooperatifler ile alt yapı, üst yapı, nalburiye, hırdavat yapı malzemeleri, inşaat malzemeleri, el aletleri, sıhhi tesisat malzemeleri, bahçe malzemeleri, zemin kaplama, iş güvenliği, yapı kimyasalları, boya grubu, demir, çimento, kireç, ahşap malzemeler çatı ve izolasyon malzemeleri, havuz malzemeleri, demir saç profil, köşebent, tüm pvc boru malzemeleri, damlama sulama malzemeleri, ısı ve soğutma mekanik malzemeler, dış cephe kaplamaları, elektrik malzemeleri vb. inşaat ve yapı malzemelerinin yapı sektöründe olmamız nedeni ile ana dağıtıcılık ve baş bayisi olduğumuz diğer seçkin firmalar ile yıllık bağlantı esasına göre çalışmaktayız. Fiyatlarımızın son derece makul ve emsalsiz olduğunu belirtmek isteriz.  Bizimle çalışan tüm iş ortaklarımıza en iyi hizmeti vermeyi ve sorunsuz bir tedarikçi olmayı hedefledik. 

KURUMSAL

Turanlar Yapı Malzemeleri hakkında öğrenmek istediğiniz tüm kurumsal bilgileri burada bulabilirsiniz

Hedef ve İlkeler

Turanlar Yapı, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.
Müşterilerimiz velinimetimizdir.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.
Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.
Kalitede, hizmette, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.
 En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Turanlar Yapı Şirketinin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.
Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Kurumsal Değerler

Turanlar Yapı, insanların yaşam kalitesini artıran daha yaşanabilir, sağlam ve modern yapılar için, sektöründeki son teknolojiyi kullanarak güvenilir ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri, çevre ve sosyal sorumluluk bilinci ile üretmeyi kurumsal değeri olarak kabul etmiştir.
Müşterileri ile uzun vadeli ilişkiler kurmayı esas alan Turanlar Yapı, kuruluşundan bugüne kadar, güvenilirliği ve kalitesi açısından Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer almış ve hem kendisini hem de sektörü daha ileriye taşıma noktasında önemli adımlar atmıştır.

Başkanın Mesajı

Yıllardır olduğu gibi bundan sonra da siz değerli paydaşlarımızın bize olan güveniyle faaliyet alanlarımızda sürdürülebilir büyümemize devam ederken, yeni pazarlar ve kendimize yarattığımız yeni alanlarla da vizyon coğrafyamızı genişleteceğiz. Bu çerçevede projelerinizde ticaret ve dostluklarımızın da gelişeceği düşüncesi ile değerli bilgi ve tekliflerinizi bekler, başarılı işlerinizde sizlere destek olmayı umarız. Turanlar Yapı çatısı altında hizmet etmek bunu gerektirir…

Saygılarımla,
Tahir Turan
Turanlar Yapı Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı

Haberler & Duyurular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer lorem quam, adipiscing condimentum tristique vel, eleifend sed turpis. Pellentesque cursus arcu id magna euismod in elementum purus molestie.